8 kwietnia 2026 r. odbyło się pierwsze spotkanie Klubu Młodego Rodzica z udziałem rodziców oraz dzieci. Była to okazja do wspólnego spędzenia czasu w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Najmłodsi uczestnicy z radością oddali się zabawie, natomiast rodzice mogli na chwilę zatrzymać się w codziennym biegu i podzielić swoimi doświadczeniami – zarówno radościami, jak i wyzwaniami,Czytaj Więcej…
Ogólnopolskie badanie potrzeb rodzin adopcyjnych
Klub Młodego Rodzica rozpoczął działalność w radomskim Oddziale Wojewódzkiego Ośrodka Adopcyjnego