Grupy wsparcia/ spotkania/ warsztaty dla rodzin

Spotkania grup wsparcia na 2022 rok będą zamieszczane co miesiąc na Facebooku

Prosimy o śledzenie na bieżąco informacji o datach poszczególnych spotkań.

Informujemy, że istniej możliwość telefonicznie lub mailowo umówienia się na indywidualnie spotkanie z psychologiem/pedagogiem Ośrodka/Oddziału. 

 

Grupy wsparcia na 2021 rok

Prosimy o śledzenie na bieżąco informacji o datach poszczególnych spotkań  na Facebooku .

Informujemy, że istniej możliwość telefonicznie lub mailowo umówienia na indywidualnie spotkanie z psychologiem/pedagogiem Ośrodka/Oddziału. 

 

 

Plan grup wsparcia na 2020 rok

Prosimy o śledzenie na bieżąco informacji o datach poszczególnych spotkań w zakładce  Aktualności i na Facebooku .

Informujemy, że istniej możliwość telefonicznie lub mailowo umówienia na indywidualnie spotkanie z psychologiem/pedagogiem Ośrodka/Oddziału. 

 

Harmonogram grup wsparcia 2020 rok

 

Zapaszmy do zapoznania się z planem grup wsparcia na 2019 rok  i śledzeniu na bieżąco informacji o terminach poszczególnych spotkań w zakładce  Aktualności i na Facebooku . Jednocześnie informujemy, że istniej możliwość umówienia na indywidualnie spotkanie z psychologiem/pedagogiem Ośrodka/Oddziału p oprzez kontakt telefoniczny lub mail 

 

Plan wsparcia 2019 

 

Uprzejmie informujemy, że  w 2018 roku planujemy dodatkowe formy wsparcia dla kandydatów na rodziców adopcyjnych jak i już istniejących rodzin adopcyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z załączonym planem i śledzeniu na bieżąco informacji o terminach poszczególnych spotkań w zakładce  Aktualności.

Zapraszamy

Zespół Ośrodka w Warszawie i pięciu Oddziałów Zamiejscowych w Ciechanowie, Płocku, Ostrołęce, Radomiu i Siedlcach

Plan wsparcia Wojewódzkiego Ośrodka Adopcyjnego na 2018rok

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą działań Ośrodka i Oddziałów Zamiejscowych do końca 2017 roku. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z właściwym Oddziałem naszego Ośrodka.

Kalendarz działań do pobrania na 2017:

Kalendarz działań na 2017 rok

 


Na górę